Google Docs
Ühiskirjutamisevahend - Google Docs on veebipõhine kontoritarkvara, millega saab luua teksti, esitlust, andmetabelit ja küsimustikku. Tehtut saab avaldada veebis ning jagada teiste kasutajatega. Selle vahendiga on hea lahendada rühmatöö ülesandeid.
Google ühiskirjutamisvahend asub lehel http://docs.google.com Kui Sul on olemas gmail.com lõpuga meiliaadress (nt. juku@gmail.com), ei ole vaja uuesti kasutajaks registreerida. Saad sellele lehele sisse logida sama kasutajatunnuse ja parooliga. Juhul, kui Sul ei ole gmaili-kontot, saad selle luua siit.
Tekstitöö, esitluste ja tabelite koostamine on analoogne Wordi, Exceli ja PowerPointi kasutamisega. Nende kasutamise lühijuhendi leiad siit. Küsitluste koostamise põhjalikuma juhendi leiad siit.
Rühmatöö ülesanne - kasutades GoogleDocsi tekstikirjutamise vahendit lahendage järgnev ülesanne. Leppige kaasõpilasega kokku, millisele ametikohale tahad kandideerida või oled tööandja! ja otsid ühele töökohale töötajat.
LEIA VASTUSED JÄRGMISTELE KÜSIMUSTELE 1. Miks me peaksime just teid tööle võtma? 2. Missugused on teie ametioskused, mis kõlbaksid just pakutavale tööle? 3. Missuguseid oskusi ja kogemusi olete omandanud viimasena? 4. Tooge näide eelmisest töökohast oma initsiatiivi ülesnäitamise kohta. 5. Mis on Teie kõige suurem saavutus? 6. Mis on kõige tähtsam selle töö juures? 7. Mis on motivaatoriks? Sinu karjäär 1. Mida Te sooviksite teha viie aasta pärast? 2. Kas peate ennast edukaks? Kuidas Te olete oma edu saavutanud? 3. Missugusest positsioonist Te olete huvitatud? 4. Kuidas see töö sobib kokku Teie karjääriplaneerimisega? 5. Mida Te ootate sellelt töölt? 6. Missugune tööaeg Teile sobib? 7. Millal saate alustada? Sinu töökogemus 1. Mida olete õppinud oma eelmistel töökohtadel? 2. Mis olid Teie suuremad kohustused? 3. Kuidas Teie eelnev töökogemus on seotud praeguse pakutava töökohaga? 4. Mis Teile kõige rohkem meeldib/ei meeldi praeguse töö juures? 5. Kes võiksid olla Teie soovitajad?
Sinu haridus 1. Kuidas koolis saadav haridus on sind tulevaseks tööks ette valmistanud? 2. Lemmikõppeained koolis? 3. Miks valisid just selle eriala? 4. Kas soovid oma haridusteed jätkata?
|